| SweetLoolyPoop a întrebat:

Vreau si eu un film cu niste adolescenti care se duc la o cabana si dupa apare o fantoma sau un criminal. Stiti voi genul acdla de film.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Cabin In The Woods (2012),Wrong Turn (seria), Inbred (2011),Friday The 13th (2009),All The Boys Love Mandy Lane (2006),The Ruins (2009),Wolf Creek 1 și 2 (2005/2013),The Barrens (2012),Cabin Fever (2002),Abandoned Mine (2013),The Wicked (2013),The Demented (2013),Evil Dead (2013),Hold Your Breath (2012),Truth Or Die (Dare 2012), Evidence (2013)

3 răspunsuri:
| Joker11 a răspuns:

Drum interzis ( E cu canibali).

| ionutg7 a răspuns:

Cabana din padure

| xSebyx a răspuns:

Wither-Cabana Groazei(recomand www.filmehd.ro)-Ida și Albin sunt un cuplu fericit care se află la o cabană părăsită în pădurile suedeze pentru week-end cu prietenii. Dar sub podeaua acestei cabane îi așteaptă ceva rău. întunecat, din trecutul Suediei.
Filmul este despre o legendă populară suedeză despre creaturi aproape umane care trăiesc în subteran și care de câte ori sunt deranjate lucrurile ia o întorsătură tragică.