| AndaBăă a întrebat:

Vreau si eu un film de comedie, care l-ați vizionat și este foarte amuzant. big grin.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

21 & Over
The Hangover Part.III
Movie 43
The Dictator
Ted
The Three Stooges
The Campaign
Identity Thief
Sex Drive
Borat
Superbad
Bad Teacher
Dearh At A Funeral (2007)

10 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Grown upslaughing genial
the change-up :X
21 jump street

| pink425 a răspuns:

Sex is zero...cea mai tare comedie posibila, e un pic mai deocheata dar iti garantez ca nu esti dezamagita

| Mwha a răspuns:

17 again
ceva mai original » Mr. Bean happy

| IonutzWoW a răspuns:

Iti recomand Horrible Bosses. Este un film extraordinar. BAFTA!

| ReusxD a răspuns:

Scarz Movie 1, 2, 3, 4 si Marea mahmureala astea sunt cele mai comice pe care le-am vazut.

| NeymarJr11 a răspuns:

Marea mahmureala 3, American pie si Project x, astea 3 is nr1, pe piata restul is porcarii, si un serial de comedie Blue Moutain State.

| Kennedy97 a răspuns:

In special toate seriile American Pie, Project X, Hangover 2, 3,

| dodo1530 a răspuns:

Stiu eu pe cineva care se uita la filme de groaza si rade pana nu mai are aer! laughing
American pie
17 again
project x

| yooleonard a răspuns:

Eu iti spun doar un film, care mie mi s-a parut cel mai tare.
Madagascar 3. http://desene3animate.blogspot.ro/......uropa.html Am ras cu lacrimi, bine doar daca ai simtul umorului.BAfta

| xxxx1 a răspuns:

Папе снова 17; Мальчик в девочке; Балто; Click; Притворись моей женой; Папа-досвидос

Întrebări recente