| dana_9056 a întrebat:

Hei TPU, ziceti-mi si mie niste seriale cu vampiri, vrajitoare si asa... in afara de the vampire diaries.

6 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Teen Wolf
Pretty Little Liars
True Blood
Gossip Girl
Angel
Blood Ties
Valemont
The Gates
Buffy The Vampire Slayer
Being Human
Moonlight
Ultraviolet
Kindred: The Embreced
Forever Knight
The Vampire Diaries
Grey's Anatomy
Daca vrei si un film din acest gen iti recomand seria "Twilight".

| SHINeeTaemin a răspuns:

Koishite Akuma
Gloomy salad days

| 地獄に行く a răspuns:

Depinde de ce cauti. incearca sa cauti my girlfriend is a gumiho. il gasesti pe peteava subtitrat in romana. e putin diferit laughing

| Allex7 a răspuns:

Toata seria Blade 1, 2, 3,4

| ErrChan a răspuns:

Stiu unul Bona Mea E Un Vampir(My Babysister's vampire),Twilight, Trick'r Treat,daybreakers,Blood Ties, Blood Ryne, Fright Night scuze is numa cu vampiri

| DavidUnicorn a răspuns:

- Gossip Girl
- The O.C.
- The Carrie Diaries
- Pretty Little Liars
- Love Child
- The Vampire Diarie