| Missmoffet a întrebat:

Hei. Un film bun de vazut cu cea mai buna prietena in aceasta seara ploioasa de paste? Nu conteaza genul, doar sa merite vazut, preferabil ceva mai putin cunoscut.

Răspuns Câştigător
| Bleed a răspuns:

Soul Surfer.
The Lovely Bones
I am legend. (e destul de cunoscut, dar merita vazut)
Dear John.
InkHeart.
Let me in.
Journey to the Center of the Earth.
Remember me.

Ti-as putea scrie o lista foarte lunga, insa dupa parerea mea acestea sunt ideale de vazut intr-o seara ploioasa.
Vizionare placuta. Si Paste Fericit!

5 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Din moment ce ai în jur de 16 ani, cred că îți va plăcea foarte mult „Tres metros sobre el cielo" (2010): http://www.vidbux.com/9h9d0msr6rv2
Este o poveste foarte frumoasă de dragoste între doi tineri diferiți din toate punctele de vedere.
Vizionare plăcută și un Paște fericit!

| Cartitza a răspuns:

Buna si Paste fericit!
Film sa fie asa de familie? Pai cauta Hakiko cainele japoniei sau ceva de genu... e despre un caine si stapanul lui...la final vezi ca o sa plangi putin.
Funda?

| Roxana75 a răspuns:

Life as we know it... mie mi. a placuthappy

| bosudeoras a răspuns:

Filmul l-am vazut este super numele lui este ULTRAVIOLET sa ma contactezi daca l-ai vazut

| Pysyk3 a răspuns:

Buna!
Scary Movie 1, eu am ras cu lacrimi la acest film. E o comedie pusa pe seama a niste filme de groaza. Ti-l recomandbig grin