| Happyjump a întrebat:

Care este cel mai tare film pe care l-ati vazut?(nu contează genul)

Răspuns Câştigător
| GesiLuko a răspuns:

Filme
- romantice:
1. Endless love
2. Flipped
3.Tres metros sobre el cielo
4. Love Actually
5. Letters to Juliet
6.TVD
7.No strings attached
8. TITANIC

- de groaza :
1.MAMA
2.Los ohos de Julia
3.Shutter Island
4.The exorcist

- de comedie :
1. Walk of Shame
2.The Wolf of Wall Street
3.Cocktail
4.A Long Way Down
5.Home Alone

- de actiune :
1. Edge of Tomorrow
2.Hercules
3.Godzilla
4.Aurangzeb

- drama:
1.Maleficent
2.The Immigrant
3.Grace of Monaco
4.Blood Ties

- razboi :
1.Lincoln
2.The English Patient
3.Coming Home
4.Atonement

Sper ca te-am ajutat!

23 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil The Elephant Man (1980) m-a impresionat cel mai mult.

| Pricked a răspuns:

Pan's Labyrinth.
Asta-i prima dată când mă opresc doar la unul.

| OnuOnulică a răspuns:

The Others pentru că m-a ţinut în suspans.

| faramatania a răspuns:

Being John Malkovich (1999),The Counselor (2013),Senseless (1998 - comedie)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Escape from Sobibor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu de aleees, dar cred ca The Ring. Sau Codul lui Da Vinci. Sau Capcana. Sau Hachiko. Sau Death Note (este si film).
Pfoai cati de "sau".

| AlexL28 a răspuns:

Rocky I, drama, 1976 cu sylvester stallone, best movie ever

| Salahadin73 a răspuns:

City of God şi The others "au salvat" întrebarea ta.
Sleuth
The Shawshank Redemption
Fight Club
Inception
Inglourious Basterds
LOTR
V for Vendetta
Equilibrium

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Mie mi-a placut foarte mult, Transformers 4, dar si Orasul fara legi cu Joson Statham a fost foarte interesant.
O comedie super a fost LOL.
Ca serials mi-au placet Breaking Bad, The House Of Cards, Hannibal.
Toate sunt super interesante si de top.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| DeeaV a răspuns:

Sleepy Hollow, l-am vazut de zeci de ori si nu mi se face rau daca il revad laughing Horror, mistery, love and Johnny Depp

| NgrMdx a răspuns:

Beastly smug romance,fantasy,o bunaciune transformata intr-un monstru de una, si doar daca o fata se indragosteste de el, asa monstru, se poate rupe vraja, superb
Sau Divergent smug

| fulgerul090608 a răspuns:

Harry potter
How to train your dragon
Heppy feet

| Eugen866 a răspuns:

City of god

| paco28 a răspuns:

Shooter 2003 mie mi s-a parut prea smecher, si am mai vazut azi unul Blood And Bone si asta e tare... happy

| Alin_Cristea_1999 a răspuns:

Tarata in iad horror.

| Yp789 a răspuns:

Titanic

| Rizea_Alexandra_1987 a răspuns:

Avalon High

| claudiaelena18 a răspuns:

In time. Filmul e foarte bun merita vazut.

| claudiaelena18 a răspuns:

In time.Super filmu merita vazut.

| FreakyLP a răspuns:

1.The Walking Dead (serial)
2.The exorcist
3.SAW 1,2, 3.

| Andrey_Andrei_1994 a răspuns:

Cele mai tari file pe care le-am vazut au fost Distict 13 si John Carter. Super tare

| Deea_Andreea_1993_6uou a răspuns:

Maleficent 2014 ( Angelina Jolie ) - nu ma judeca, am 13 ani.

| RoxanneD a răspuns:

DRAMA si TRILLER 2011: Aftershock
Rezumat de film : Actiune se petrece in Tangshan, unde soferul de camion Da Quigan, sotia sa gemeni lor Fang Da si Fang Deng isi duc veacul ca o famile normala si fericita.Pe 27 Iulie 1976 un cutremur devastator distruge orasul si Da Quigan moare incercand sa isi salveze copii din apartamentul unde se aflau. Cand o grinda cade peste cei doi copii Fang Da mama copiilor va avea o alegere oribila de facut, intre a-si salva fica sau fiul, alegere care ii va macina multa vreme dupa accident.

http://www.youtube.com/watch?v=zJncJm-SiYk ( un film care mi-a placut dar e si foarte trist)

VIZONARE PLACUTA!