| littledevil4ever a întrebat:

Hei! Vreau să ma uit la niște filme cu adolescenți. Ce recomandări aveți? Nu vreau cele din anii '90, ci ceva mai noi.

Răspuns Câştigător
| Suntopisica a răspuns:

Uite cateva sugestii:
1. Filme (de dragoste) cu adolescenti: Remember me, The fault in our stars, A walk to remember, The notebook, Romeo and Juliet si Suicide Room.
2. Filme (de groaza) cu adolescenti: Evil dead (2013), The cabin in the wood, A nightmare on ELM street, Scream, Wrong Turn si Saw (poate)
3. Filme (psihologice) cu adolescenti: A clockwork Orange.
Cam astea sunt genurile pe care eu le prefer si ti-am ales cateva filme cu adolescenti. Sper sa iti placa.
PA!

1 răspuns:
| AlecuAlex a răspuns:

Uita-te la valea muta un miniserial in 4 parti cam tot acolo duce.
Sau du-te la cinema jumanji tot adolescenti da mai comedie.