| eumihaela9999 a întrebat:

Hei :*
vreau si eu un film horror bun.love struck.imi puteti spune?batting eyelashes

dau funda :*

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Paranormal activity(toate partile in afara de patru care inca nu a aparut)
REC(doar unu si doi)
El orfanto
Silent hill
The Messengers
The exorcism of emily rose
The Tunnel
Blair witch project
The Others
Ju-on( The Grudge in varianta americana)
Ringu( originalul variantei americane The Ring)
The omen(originalul)
The Exorcist(originalul)
The Haunting in Connecticut
The Awakening
The Woman in black
Insidious
Devil
Room 1408
The Uninvited
Suspiria
Saw(toate partile)
The Strangers
Dead Birds
Tale of two sisters
Case 39
Intruder
The Hills Have Eyes
The Strangers
The Ruins
(The)Last House on the Left
Grave encounters
The Innkeepers
Dead Birds
The Unborn
The Amytiville Horror
The Descent
I spit on your grave(asta este mai slasher deci sunt scene explicite)

6 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Eu stiu filme horror si nu cu psihopati pentru ca aia pe mine nu ma sperie.
Deci film horror fara tampiti si psihopati :

SILENT HILL -2006- (e cel mai horror film posibil si mereu are scene horror, deci nu te plictiseste, ci te sperie) iti recomand sa te uiti la trailer ca sa iti faci o parere despre el
GRAVE ENCOUNTERS -2011- acest film e pe locul 2 dupa silent hill. Chiar daca te uiti la trailer la grave encounters nu iti poti face o parere doar dupa ce il vezi, asa am patti si eu. E un film pe care trebuie sa il vezi cu lumina aprinsa big grin
AUTOPSY (film sangeros, in caz ca doresti astfel de filme).
O zi buna!

(Astea sunt cele mai originale filme, fiindca am vazut zeci de ele, iar astea m-au speriat cel mai mult si povestea lor nu se asemana cu a niciunui alt film)

| zahre a răspuns:

,,Cannibal Holocaust,,(n-ai vrea sa-l vezi ),,, Proiect vrajitoarea,,(partea 1),,, Texas,,,,, Cosmarul de la cabana,, (nu vei mai putea sa dormi o saptamana),, Dupa 28 de zile,, (totusi ai grija cand il urmaresti ),,, Dupa 28 de saptamani,,(e a doua parte a filmului dupa,, 28 de zile,,) si in final,, Blestemul-The grudge,,.

| GreenEyed a răspuns:

Chain Letter si Saw(1, 2,3, 4)

| thechangeman a răspuns:

Nu iti spunem

| rTurcoaz a răspuns:

Scary Movie... nu e de groaza e un fel de horror comedie dar o sa `ti placa;-)

| eumihaela9999 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri. :*