| MariaElenaStoicescu2 a întrebat:

am vizionat aseara If I Stay si am vazut ca sunt cateva zvonuri ca ar mai fi si partea a doua. insa nu o gasesc. Daca a aparut, imi poate da cineva un link cu filmul? Si daca nu a aparut, stie cineva cand apare? Please. ♥ Va multumesc.

3 răspunsuri:
| badWolfTen a răspuns:

Filmul If I Stay este facut dupa o carte cu acelasi nume.
Dupa If I Stay mai urmeaza o carte intitulata "Where She Went", dar nu s-a facut film dupa ea.

| MariaElenaStoicescu2 explică (pentru badWolfTen):

Exista vreun gand, un plan, ceva, sa se faca film dupa noua carte?

| badWolfTen a răspuns (pentru MariaElenaStoicescu2):

Nu este nimic oficial, dar sunt fani care vor un nou film. Am gasit pana si o petitie, dar nimic oficial...