| AlyKaulitz2010 a întrebat:

Heii ^^ As avea nevoie de ajutorul vostru.Caut o melodie...Adica,mai intai reclama si dupa melodia xD
Tin minte ca acum 1 an sau chiar 2 pe Disney Channel se difuza o reclama de Craciun in care apareau Hannah Montana si prietenii ei, cei 2 gemeni Zack si Cody si Magicienii din Waperly Place iar pe fundalul reclamei era o melodie dar nu o tin minte foarte bine.
As vrea sa ma ajutati sa gasesc reclama sau chiar melodia deoarece am cautat pe YouTube si nu gasesc nici macar reclama, ceea ce este ciudat deoarece atunci, cand am vazut prima data reclama la TV, am cautat-o si pe Y. T si am gasit-o :]

Răspuns Câştigător
| AnAsTaSiUcA a răspuns:

Am gasit-o: http://www.youtube.com/watch?v=NL1KW2JALYg&feature=related! N-a fost greu! Poate n-ai cautat bine! Bye!

3 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=rP7nfA7DxV8

Song-ul e facut special pentru acest intr-o ...Se numeste "A little magic ".P.S.: E chiar tare mel. :)

| sergiu2222 a răspuns:

Ellie goulding - starry eyed? nu sunt sigur ca asta e dar incearca sper ca te-am ajutat...happy