| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste melodia din reclama disney channel de craciun care a aparut de curand cand vine maddie si il saruta pe zack sau cody? nu stiu care dintre eidaca stiti va rog sa raspudeti.Multumesc.

36 răspunsuri:
| troxanici a răspuns:

Hilda Stenmalm - It's a little magic, cred ca asat e!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

It's a little magic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Never i never

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vacanta de iarna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iarna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar nam

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Melodia se numeste It's a little magic. Si nu Maddie este fata din melodie. Este Olivia(Gilland Jones) si il saruta pe Cody(Cole Sprouse).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hilda Stenmalm - It's a little magic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Watch

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In reclama debby ryan este cea care il saruta pe dylan sprouse din the suite life on deck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu nici eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A inceput scoala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A little magic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Francizuaica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

It's little magic de Hilda Stenmalm

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

It's a little magic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il saruta pe zack, desigur!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=l_8JuOwbmYg ASTA am gasit si eu:-*:x

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

It ' s a little magic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Little magic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E4tf

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Magic christmas!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suflate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Disney stars-little magic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A little magic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

It's a little magic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hanna montana ultima melodiie