| Nevermind17 a întrebat:

Heii...Caut un film de ceva vreme si nu dau de el! Nu-mi aduc aminte exact daca l-am vazut la TV sau era un scurt metraj de pe Youtube (oricum era destul de lung). Din cate imi aduc aminte era vorba de mai multe povesti...Una dintre ele era despre un baiat retras (avea o sora). Incepe o scena in care stateau la masa impreuna cu parintii si el avea castile pe cap le purta tot timpul..Mai erau 2 baieti la scoala care radeau de el..Intr-o zi primeste o cerere de prietenie de la o fata care se pretinde a fi baietii aia 2 (el nu stie). Ii cere o poza nud si dupa ei o trimit la toata scoala si el cand afla se sinucide. Imi mai aduc aminte ca baiatul care isi batea joc de el era la randul lui batut de taica-su..Cam atat dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Disconnect (2012)
https://www.cinemagia.ro/filme/disconnect-487226/

| Nevermind17 explică (pentru faramatania):

Mersii. Am incercat sa caut filmu in toate modurile posibile!

| faramatania a răspuns (pentru Nevermind17):

Cu plăcere! Povești f.reușite în film.L-am văzut mai mult pentru Alexander Skarsgård și totuși l-am reținut din povestea cu băiatul și sora.Și eu îti mulțumesc pentru fundă.