| skittles13 a întrebat:

Heii! Ce desene animate mai amuzante asa stiti? Ceva care sa ma faca sa rad.Site-uri ceva.Multumesc.Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| ir3al a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=165VjNKRNdw

cauta si la variante, sunt foarte multe :)) :)) si sunt foarte tari :)) le iubesc!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Crucified a răspuns:

Tom si jerry

| powergirl a răspuns:

Tom si jery sunt foarte amuzante pe youtube si pe google daca dai sunt o multime de episoade care de care mai amuzante

| MarioOnette a răspuns:

Madagascar 1,2, 3

| ciborg1 a răspuns:

Salut.Cele mai tari desene animate in romana cred eu ca sunt:Ed, Edd n Eddy, Viata cu Louie, Copii de la 402, Loony Tones.laughing astea mise par mie amuzante. Sper ca te-am ajutatsmug.Patonguehappy