| βeĺBŷŷ a întrebat:

Heii! Ce filme horror sunt azi? Si/sau maine?

5 răspunsuri:
| Aftermath13 a răspuns:

Nu stiu la ce te referi prin " Ce filme horror sunt azi? Si/sau maine? " dar iti zic cateva care mie mi-au placut : Insidious, Drag me to hell, The Unborn, The exorcism of Emily Rose, The last exorcism, The Rite, Room 1408...

| βeĺBŷŷ explică (pentru Aftermath13):

Da! Nu am fost prea explicita.Ce filme sunt la TV

| Aftermath13 a răspuns (pentru βeĺBŷŷ):

Cel mai simplu e sa le downloadezi decat sa astepti sa le vezi la TV.

| 7cosmin7 a răspuns:

Saw,husc,oglinzile malefice: te sfatuiesc sa nu te uiti singura

| βeĺBŷŷ explică (pentru 7cosmin7):

Ma uitam de la 8 ani! M-am uitat la atatea si nu imi e frica