| AndreeeexD a întrebat:

Heii! big grin Exista filme cu extrateresti? Daca da, imi puteti spune unul? Va rog sa nu va bateti joc de mine din cauza aceasta dar este o vreme cand sunt pasionata de ei laughing Chiar nu stiu!

Răspuns Câştigător
| JustOneLife a răspuns:

Nu stiu stiu nici unul dar ai putea sa te uiti la The Walking Dead..este un foarte tare ( dupa mine ).Si recomand sa te uiti de pe Vplaybig grin

| AndreeeexD explică (pentru JustOneLife):

Stiu. Imi place tare mult jocul dar nu stiam ca este si film. Mersii mult!

| JustOneLife a răspuns (pentru AndreeeexD):

N-ai pentru ce big grin

| JustOneLife a răspuns (pentru AndreeeexD):

Da-mi add pe mess ( need.rules ).mi se misca cam greu netul si nnu pot sa intru tot tipul pe TPU puppy dog eyes big grin

4 răspunsuri:
| Qinz a răspuns:

laughing, Pasionata, nepasionata nu exista nici o dovada ca ar exista extraterestri, exista niste bacterii pe unele planete, si alea le putem numi extraresti ca totusi au viata..., da ceva mai special omu n-a vazuthappy Pa, pa.