| LostInHell55 a întrebat:

Heii la toata lumea

Anime`ul Another mai are sezoane care trebuie sa apara sau este doar un singur sezon de 12 episoade?
Dau fundita+cerere de prietenie

Ps:ma tin de promisiunehappy

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Nu, are un singur sezon. Mai este insa un episod in plus care a aparut dupa ce seria s-a terminat, in care actiunea se intampla chiar inainte de a incepe povestea din serie.

P.S. Ti-am raspuns pentru ca stiu raspunsul, nu pentru promisiune, dar nu ma deranjeaza daca vrei sa fim prieteni pe TPU.

2 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Are un singur sezon, şi doar 12 episoade.

| MeConstantine a răspuns:

Nu o sa mai apara, de asta este si link broken pe primul site pe care am dat sad