| AlcoholicSmil3 a întrebat:

Heii lume happy, ce filme stiti cu adolescenti,depresiile lor, sinucideri, droguri, alcool? vreau drame, si final care sa te marcheze

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Remember me...

| iamthewildyouth a răspuns:

Requiem for a dream, The runaways, Speak, Spring breakers. Cam atat imi vine in minte pe moment laughing

| VerdeCaPortocala a răspuns:

Fata draga. Da ce ai? laughing
Uita-te mai bine la ceva mai fericit. laughing

| AlcoholicSmil3 explică (pentru VerdeCaPortocala):

laughing cine tine minte filmele fericite? eu nu... titanic nu-l uiti, a walk to remember nu-l uiti, sala samobojcow, hacki ...filmele cu final fericit sunt aiurea

| buddha21 a răspuns:

Fata din "Forrest Gump" are toate simptomele care le-ai spus laughing

| alexutzu05 a răspuns:

Lover Boy :p