| Mihaelaaaa19 a întrebat:

Hei.
Recomandări seriale bune, gen horror sau dramă? Ce serial v-a facut sa vreti sa vedeti tot mai mult din el?
PS: Riverdale si Outsider le-am vazut deja

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desperate Housewives
Passions
Game of Thrones

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

La Casa De Papel, crede ma o sa iti placa maxim si mai am unul Lucifer dar mai bun mi s-a parut La Casa De Papel din pacate nu am vazut mai multe seriale ca sa am ce sa iti recomand eu le am mai mult cu filmele happy
Vizionare Placuta!

| Simpatic a răspuns:

Eu acum urmaresc serialul Dexter mi se pare misto
https://www.imdb.com/title/tt0773262/?ref_=fn_al_tt_1

| Adry05 a răspuns:

Gossip girl, game of thrones, la casa de papel, bates motel, hannibal

| Sn4k3 a răspuns:

The Haunting of Hill House
Penny Dreadful
Supernatural
The Terror
Taboo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rush cu Tom Ellis o miniserie foarte buna, esti fata nu are cum sa nu iti placa Tom Ellis happy

| Mariaa2201 a răspuns:

The rain (e vorba de un virus in serial, mi-a atras atenția având în vedere situația actuală)
Am mai vazut Toy boy, Vis a Vis, Elita

| Ionela_Mădălina_1999 a răspuns:

Legacies,Reign,Game of thrones, Riverdale mai horror?
Mie personal îmi place maxim Elita, La casa de papel, nu mai zic de Jurnalele vampirilor și Teen Wolf pe care apropo dacă nu le-ai văzut trebuie musai să le urmărești? sunt tot drame/horror, eu mai urmăresc acum și Prison break, foarte fain de altfel? Vizionare plăcută!