| anamaria82726 a întrebat:

Vreau seriale interesantee deci recent ce am vazut si mi-au placut foarte foarte mult: you(foarte fain), the end of the f world, elite, riverdale, the society, stranger things, toy boy. Adica in general sunt cu adolescenti preferatele mele(nu neaparat), nu ma uit la horror, si au actiune cat de cat. Incat sa te poti uita linistit daca stiti ce ziclaughingla genuri din cate am verificat sunt comedie dramatica, comedie intunecata, drama, mister, thriller, teen drama. Astea imi vin acum in cap. Mai stiti un serial in genul?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bates motel, chiar cred că o să-ți placă.
jurnalele vamprilor
teen wolf
true blood
the girlfriend experience
peaky blinders
dexter
hannibal
Dark

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Incearca Sex Education, Dark, The 100, 13 Resons Why.

| Clytia a răspuns:

Black Mirror
American Horror Story
13 reasons why
Beyond

| Ioan489 a răspuns:

Game of Thrones, Dexter, Breaking Bad, The Simpsons, The walking dead, Rick and Morty, Clanul Soprano, Stranger Things, True Detective, Black Mirror, Prison Break

| Saddest a răspuns:

Teen Wolf, The Vampire Diaries, Gossip Girl, 90210, Sex Education, Sabrina, 13 Reasons Why, The 100. Daca vrei ceva si cu supernatural(varcolaci in general) iti recomand Teen Wolf, daca vrei sa vezi un serial cu cei 1%(elita New York, cei cu bani) iti recomand Gossip Girl(primele 2-3episoade o sa ti se para meh, dar este foarte bun dupa ce treci de primele 2-3 episoade). Daca vrei sa vezi ceva gen elite(primul sezon) dar putin mai deep atunci uita-te la 13 Reasons Why, daca vrei ceva ca end of the f world atunci recomand Sex education(super amuzant si cu scene romantice dar nu foarte siropoase, doar cat trebuie). 90210 e ceva gen gossip girl, The Vampire Diaries este tot ceva romantic cu dramse si putina actiune cu vampiri. Sabrina este cu vrajitoare si ritualuri satanice si despre o fata pe jumatate vrajitoare si jumatate om si cum leaga viata dintre cele doua lumi.

| Dinozaurul472 a răspuns:

Tocmai ieri am terminat de vazut Prison Break, da, e un serial din 2005 dar pe lângă faptul ca are o poveste geniala și niste actori super, pentru mine faptul ca e mai vechi îl face mai special, este cu clase peste La Casa de Papel, Elite și tot ce este in top astăzi, eu timp de 3 zile ma trezeam la 12 dimineața și la 6 dimineața ma culcam, intre timp uitându ma la serial, e bestial, pentru mine e cel mai bun.