| Suga167 a întrebat:

Am terminat de curând Riverdale si acum nu stiu de ce serial sa ma apuc, recomandări?

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

13 RW, The End Of The F***ing World, Cloak & Dagger, The OA, 3%, The 100, Beyond, Sharp Objects, Dark, Requiem

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Rick si Morty.

| XxKAMELIAxX a răspuns:

Riverdale nu s-a terminat.Incepe in octombrie cred.Sau noiembrie..nu mai stiu fix. =]
Recomandari:
-The 100
-The vampire diaries
-The originals
-Once upon a time
Cam atat mi-a trecut prin cap dar exista multe seriale..cauta pe net:Seriale america..sigur gasesti ceva

| DeliNes a răspuns:

Preferatele mele sunt:
- Sense8
- Queen of the south
- Westworld
-The 100
- Game of thrones
- The handmaid's tale
Iti recomand si Shameless(e cam lung, acum inceput sezonul 9), The vampire diaries, The originals, Teen wolf, Casa de papel, This is us, Stranger things, Firends, New girl, Skam si The fosters.

| Robert17x a răspuns:

Breaking Bad

| Raaluu69 a răspuns:

The Vampire Diaries
The Originals
Teen Wolf