| D10 a întrebat:

Heii.stiti cumva un film fain care incepe in seara asta? Daca da, spuneti-mi la cat, pe ce program si cum se numeste. multumesc:-x

Răspuns Câştigător
| HoneyBooBoo a răspuns:

Pe acasă TV poţi vedea de la 20:30 "Dependenţi de dragoste" este un film superb!
Sau un film realizat în 2010 intitulat "În derivă" la 20:00 pe HBO.
Pe Pro Cinema un film romantic cu Marilyn Monroe, "Prinţul şi dansatoarea" la 20:00. Tot pe Pro Cinema la ora 22:30 "O vacanţă de tot râsul".
Cam atât.
Sper că ţi-am fost de ajutor!
XoXo.;*

3 răspunsuri:
| HoneyBooBoo a răspuns:

@larysuca se zice live nu life!

| larysuca_2206 a răspuns:

Pai pe hbo este megapremiera de anul nou film surpriza ...nu stiu ce este si cam in rest o sa fie transmisiuni life de la revelion big grin

| JohnnyJohnny a răspuns:

Uite intra pe site asta si setez programul(canalul)si iti apare tot program in oradine a filmelor si a emisiunilor