| BumtSii a întrebat:

Heii, TPU. Am si eu o intrebare pentru cei care se uita la serialul CSI difuzat pe ProTV. Alaltaieri, 19.07.2011 a fost un episod din serial caruia nu i-am vazut sfarsitul, in fine. Ieri la 23:00 nu a mai fost CSI si nici asta seara nu e pentru ca m`am uitat in program. Stie cineva de ce? S`a terminat sezonul?
P. S : Ce sezon era acela ca nu am retinut big grin

Funda + vot

Răspuns Câştigător
| AnneBre a răspuns:

Si eu ma uit la CSI New York si am observat ca nu mai incepe.a inceput Doi barbati si jumatate. E cam bizar.nu stiu ce sa spun.

5 răspunsuri:
| lovevampire18 a răspuns:

S-a terminat sezonul si era sezonul 6.Si acum a inceput 2 barbati si jumatate poate te uiti ca e fain si serialul asta.

| AnneBre a răspuns:

Multumesc mult pentru funda>big grin

| BumtSii explică:

@teo980418 e foarte prostesc straight face nu e deloc fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, s-a terminat sezonul si a fost inlocuit cu 2 barbati si jumatate. era sezonul 6. sezonul 7 este pe AXN

| Cristiann_2359 a răspuns:

Poi cum sa se termine sezonul daca un episod nu e complet?!?!?!?!?!