| FaraNumePls a întrebat:

Sall! Cei care se uita la,, Cum sa scapi nepedepsit" de pe AXN white. Am o întrebare, am văzut că nu la mai dat pe cel de-al doilea episod din seara asta (adc cel nou) că de obicei arată episodul de data trecută și după episodul nou și nu a mai arătat nimic sad m-am uitat pe program și nu mai este... Ce sa întâmplat? Sa terminat sezonul? Când credeți că il va da iarăși? Sau il da doar intr-o anumită zi? Dau funda

Răspuns Câştigător
| alex495 a răspuns:

Foarte probabil sa nu l mai difuzeze din cauze financiare. Nu s-a uitat nimeni si l au anulat, ieseau in pierdere.
Ar mai fi o chestie gen a fost ceva mai important si l au dat mai tarziu sau amanat.
Sau pur si simplu nu te ai uitat tu bine pe program

| FaraNumePls explică (pentru alex495):

Cred că o să il de-a mai târziu (peste câteva luni poate) că e deja al 3 lea sezon și cred că s-a terminat sezonul și de aceea sad

1 răspuns: