| Akemi a întrebat:

Heii TPU care stie cand apare sigur sezonul 3 din Vampire Nightbig grin FUNDITAA!happy

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Anime-ul VAMPIRE KNIGHT este facut dupa benzile manga. Pentru a continua serialul este nevoie sa se termine seria manga care inca este in productie. Daca acesta se va termina va aparea si animeul. Sper! Pentru ca si mie imi place foarte mult.

4 răspunsuri:
| MaryaLovGD a răspuns:

Sezonul 3 nu exista si nu va exista. Anime-ul s-a terminat la al doilea sezon. Daca vrei sa vezi ce se intampla te sfatuiesc sa citesti manga. Pentru mine, manga e mult mai buna decat anime-ul. Sa ai o zi frumoasa.

| Akemi explică:

S.a pomenit de sezonul 3 cica deja in japonia este aparut..se stie ceva de o continuare dar nu stiu cand aparesad

| Akemi explică:

Sper din toata inimioara:X iubesc acest anime s.a terminat cam ciudat..inca nu sunt sigura daca va mai exista si al 3 sezon dupa ce am vazut sfarsitul la 2 nu stiu dar as vrea sa continuiesad

| camelia15 a răspuns:

Din cate am inteles se pare ca anul acesta in niciun caz in urmatorii ani si marialovefgd va mai exista sez 3