| AleAnyo a întrebat:

Heii, TPU big grin Am chef sa ma uit la filme. Si nu stiu la ce filme sa ma uit tongue Mai devreme m-am uitat la "Divergent" si mi-a placut foarte mult si mii-a starnit cheful de filme din categoria asta. Asa ca, va rog frumos, spuneti-mi si mie niste filme gen "Jocurile foamei" sau "Divergent" big grin Ma uit la toate si cel care imi place cel mai mult primeste fundita :*

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Mortal Instruments: City Of Bones (2013),The Last Keepers (2013),Chronicle (2012),Beautiful Creatures (2013),The Host (2013),Push (2009),In Time (2011),Upside Down (2012),Gamer (2009)

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

The Hangover (2009)
The Hangover Part II (2011)
The Hangover Part III (2013)

| Seepty a răspuns:

Hancock
Ender's Game
Thor: The Dark World
The Wolverine

FUNDA?

| sosostore a răspuns:

Daca ti-a placut jocurile foamei si vrei brosa sau medalion le gasesti aici http://www.okazii.ro/catalog?user_list=SosoFashion&sort=timp_ramas_desc

| Adutzu2 a răspuns:

Https://www.facebook.com/pages/Filme/535202333192476?ref=hl
Aici gasesti link-uri cu filme cele mai bune din toate genurile: Comedie, Actiune, Thriller...

| geanina13 a răspuns:

The maze runner big grin merita vazut

| Maria_Ana_1996_pS6w a răspuns (pentru geanina13):

Toate cele 3 filme "Labirintul" sunt mai mult decat geniale. Le.am vazut pe toate cu sufletul la gura, chiar merita vazute. Imi poti spune daca si Divergent este un film la fel de bun?

| boogieboogie a răspuns:

Si eu cautam filme ca divergent si am dat peste THE GIVER(2014). Foarte bun filmul, parerea mea. Foarte foarte asemanator cu Divergent. Are aceeasi idee principala.