| pinks2 a întrebat:

Heii TPU. imi puteti spune si mie ce se intampla in sezonul 4 din the vampire diaries. Dau Funta. happy

Răspuns Câştigător
| DanielaGabriela a răspuns:

Uite aici :)... Toate detaliile de care ai nevoie :). http://neydamn.eu/2012/05/the-vampire-diaries-season-4/

2 răspunsuri:
| PriliBlueBlood a răspuns:

Eu stiu mai multe chestii dar nu pot sa iti zic aici (daca vrei am o pagina pe facebook care se numeste true love never says goodbye si poti sa imi lasi un mesaj)

| PriliBlueBlood a răspuns:

An extra episode has been added to the show's Season 4 order, bringing it to a total of 23 episodes this year, as compared to last years 22!
Deci o sa avem un episod in plus anul asta! :X:X
pentru inceputwinking