| Andreea_Ureche_1999 a întrebat:

Imi puteti spune despre ce este vorba in sezonul 2 din vampire diaries?

Răspuns Câştigător
| JomelaMaya a răspuns:

Si eu urmaresc The Vampire Diaries, sunt la zi cu episoadele adica sunt la Sezonul 5 Episodul 15 cred. In sezonul 2 se intampla o multime de lucruri interesante, iti pot povesti in mare despre ce este vorba cam in tot. Deci Jenna va muri, dar inainte va fi transformata in vampir. Alaric si el va muri din cauza ca va avea un alter-ego care va pune stapanire pe el. Alaric si Damon vor fi cei mai buni prieteni. Bonnie va muri si ea, dar va invia devenind ancora dintre cele doua lumi. Jeremy va muri, dar va fi inviat de Bonnie. Vor aparea vampirii originali : Klaus, Rebekah, Kol, Elijah si Finn. Se intampla o multime de lucruri, iti recomand sa te uiti in continuare!

| Andreea_Ureche_1999 explică (pentru JomelaMaya):

Mersi, am terminat sez 2 si sunt la episodul 4 cred din sez 3, dar eu credeam ca jeremi o sa devina vampir in urm sezoane, sau nu? si Elena o sa devina mai tarziu, dar dc sa moara bonnie si alaric? si cand o sa vina Stefan inapoi in Mistic Falls ( sa nu mai il asculte pe Klaus sa omoare oameni, in ce sezon)

stiu ca ti-am dat deja fundita si scuze ca te intreb asta acum dar nu prea primesc raspunsuri la intrebarile de acest subiect

| JomelaMaya a răspuns (pentru Andreea_Ureche_1999):

Scuze ca raspund asa de tarziu, da rnu am ami intrat pe TPU de atunci, Jeremy nu se transforma niciodata in vampir, nu-ti face griji pentru Stefan, se va intoarce dar in sezonul 4 la final va fi inchis in ceva de fier, nu stiu sigur cum ii zicea si aruncat intr-un lac de catre Silas, Stefan este dublura lui Silas. Cred ca tot in sezonul 3 se intoarce Stefan asta nu-mi aduce bine aminte, dar se va intoarce big grin. Vizionare placuta in continuare!