| annieavilla a întrebat:

Heii, TPU puteti sa-mi spuneti 3 drame-romantice. ex:A walk to remember nu chestii cu comedii romantice si dramahappy
funda

4 răspunsuri:
| Jeanny22 a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult : Cold Mountain (2003), Un long dimanche de fiançailles (2004)-O logodna foarte lunga, An Officer and a Gentleman(1982) - Ofiţer şi gentleman. Astea sunt gusturile mele...
Jeanny22!

| Lavymee a răspuns:

If only... Nu imi vin altele in minte acum big grin sper sa iti placa...vizionare placuta:*

| Tzukushi a răspuns:

If only, Closer. happy The nootebook, PS I love you

| Annais a răspuns:

If only love strucklove strucklove struck