| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! Stie cineva unde as putea vedea sezonul 2 din Regele Shaman, astazi l-am terminat si mi s-a parut asa sec sfarsitul si ma gandesc ca sigur este si sezonul 2, daca nu anime macar manga?! Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Din pacate eu folosesc numai site-uri in engleza. Cel pentru manga e http://www.mangareader.net/
Daca vrei in romana insa, probabil ca poti gasi usor pe google, daca s-a tradus si in romana.

12 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Anime nu este decat unul de 64 de episoade. Nu exista alt sezon. Manga insa intr-adevar continua povestea.

| QueenBey a răspuns (pentru irbis):

Imi dai si mie siteul sa-l citesc?! puppy dog eyes

| QueenBey a răspuns (pentru irbis):

Imi dai si mie siteul sa-l citesc?! puppy dog eyes puppy dog eyes

| QueenBey a răspuns (pentru irbis):

Multumescc mult :* Fundabatting eyelashes

| QueenBey a răspuns (pentru irbis):

Multumescc mult :* Fundabatting eyelashes si daca ai putea sa-mi spui si de la ce numar sa citesc ar fi super, adica de unde incepe sezonul 2 big grin

| irbis a răspuns (pentru QueenBey):

Cu placere! Din pacate insa, eu nu am citit manga asa ca nu stiu.

| irbis a răspuns (pentru QueenBey):

Din pacate eu folosesc numai site-uri in engleza. Cel pentru manga e http://www.mangareader.net/
Daca vrei in romana insa, probabil ca poti gasi usor pe google, daca s-a tradus si in romana.

| jimm999 a răspuns:

Nu a iesitsad

| AndreeaAS a răspuns:

Stiu ca e cam tarziu dar... am o pagina de facebook cu numele de Regele Shaman (sigur o vei gasi, e singura din Romania) si de cateva zile am inceput sa traducem manga-ul in romana. Stiu ca ne va lua destul de mult dar daca vrei poti sa incerci. big grin

| Alexander_Covuliuc_1997 a răspuns:

Nu stiu! si eu il caut de ceva timp! Ii sec ca s-a terminat licarind ceasul ala

| Alexander_Covuliuc_1997 a răspuns:

Nu stiu! si eu il caut de ceva timp! Ii sec ca s-a terminat licarind ceasul ala.