| YumeHime0 a întrebat:

Exista sezonul 3 din vampire knight? sau macar ca manga? unde l-as putea vedea/citi?

Răspuns Câştigător
| Dildau a răspuns:

Din cate stiu, sezonul 3 nu o sa apara...In schimb, manga a continuat destul de ciudat.-. eu o citesc aicihttp://manga.animea.net/vampire-knight.html

3 răspunsuri:
| Feier_Diana_1993 a răspuns:

Da o sa apara in data de 10.03. 2013

| roxana230 a răspuns:

Da o sa apara si eu nu mai am rabdare ar trebui sa apara prin toamna cred.

| AndreeaIonela55 a răspuns:

Cred ca o sa apara si sezonul 3 pe la sfarsitul lui septembrie.si eu imi doresc sa apara odata.sunt sigura ca o sa apara pentru ca nu se putea termina tot filmul asa de brusc, si oricum apar unele secvente din seznul 3 si pe youtube. sper ca ti-am fost de ajutor