| Andreaa a întrebat:

Heii, TPU, vreau sa vad un film horror, ceva cu adolescenti care fug prin padure sau care se omoara intre eii, dar sa nu fie foarte de groaza, sau un film horror cu animale salbatice ceva gen: Lake Placid, Bear am vazut majoritatea filmelor cu animale salbatice dar daca stiti si voii va rog sa`mi spuneti puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| oo3 a răspuns:

Evil Dead - Cartea morţilor (2013) e bun.

| faramatania a răspuns:

Wrong Turn (seria)
The Cabin In The Woods
House At The End Of The Street
Mama
Sinister
The Apparition (2012)
Black Rock (2012)
Evil Dead (2013)
Carrie (2013)
The Darkest Hour
The Fly
Gremlins
The Mist

| Sw3eTy3 a răspuns:

Chernobyl diaries-este un film cu radiatii si un grup prins in locul cu raditii si niste creaturi ii prind si ii mananca si doar unul supravietuieste.