| Alle3297 a întrebat:

Heii`:*. Vreau sa-mi spuneti si mie parerile voastre despre serialul Gossip Girl. Eu una il ador=p~ si, as vrea sa vb cu cineva despre el! >big grin

Răspuns Câştigător
| Aly28 a răspuns:

Imi place foarte mult,chiar imi imaginez cum ar fi viata mea daca as trai in lumea lor, si m-as duce in fiecare zi la o petrecer, sau sa-mi iau haine de la cei mai renumiti designeri.De asemenea admir f mult cuplul blai-chuck, sezonul 3 a fost preferatul meu, cand ei au fost impreuna.

4 răspunsuri:
| bells03 a răspuns:

Unul din serialele mele preferate. Este super...si eu la fel @aly28. Cine nu si-ar dori:X:X:X ii ador pe: blair,chuck,serena, nate, dan

| Morena12 a răspuns:

Si eu il ador

| SoUl a răspuns:

Glumessthy?; X;* E supeer taree >big grin

| Alle3297 explică:

Aveti dreptate fetelor >big grinbig grin