| Zoe_6740 a întrebat:

Heiii...Stiti cumva daca apare filmul VAMPIRE ACADEMY? am vazut niste trailere, dar cred ca sunt fan-made, iar pe pagina de facebook nu-mi dau seama. Cartile sunt foarte bune, si chiar as vrea sa apara si filmul. Daca stiti ceva legat de film anuntati-ma. >Funditaaa:

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Trailerele sunt într-adevăr fan-made,filmul este deocamdată într-o fază de proiect, nici distribuţia n-a fost încă stabilită, poţi vedea aici http://www.imdb.com/title/tt1686821/ Se presupune că va fi lansat prin 2013 dar poţi intra pe imdb din când în când, să vezi ce progrese s-au înregistrat.