| ChristinaBlonda a întrebat:

Heiii TPU, spuneti-mi si mie un film sau un serial cu vampiri... dar nu Twilight si nici Vampire Diaries, pentru ca le-am vazut.

6 răspunsuri:
| kryss456 a răspuns:

True blood, Van Helsing, Buffy the Vampire Slayer, Interview with the Vampire/ Interviu cu un vampir: Cronicile Vampirilor... fundita?happy

| KatnissEverdeen a răspuns:

Film...Interviu cu un vampir
serial... True Blood

| KatnissEverdeen a răspuns:

Hey Christina... uite mai multe filme cu vampiri
Let the right one in (2008)
Queen of the damned (2002)
Blade
Shadow of the vampire
From Dusk Till Dawn
Underworld (2003)
Nevestele lui Dracula
Dracula
Interviu cu un vampir

Serialul True Blood

| blackcat99 a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-vampiri/ gasesti aici cate vrei, si sunt foarte frumoase. funda? :)

| youandmeislove a răspuns:

The vampire knight si the vampire knight guilty sunt desene super dar este si film; true blood,
Cirque du Freak: The Vampire's Assistant,
Bram Stoker's Dracula, blood ties,
Blood: The Last Vampire

| youandmeislove a răspuns:

Buffy the Vampire Slayer,Lesbian Vampire Killers,The Era of Vampires, Suck, Drácula,