| motherf a întrebat:

spuneti-mi si mie un film gen twilight sau un serial gen vampire diaries happy! dau funda

Răspuns Câştigător
| ASimpleUser a răspuns:

Red riding hood e asemanator cu twilight

fundita?

7 răspunsuri:
| playwithmylife a răspuns:

Blood and chocolate

| izaaa a răspuns:

Bram stocker's dracula BloodRayne Blood:the last vampire The kiss of the vampire Cirque du Freak: The Vampire's Assistant
Buffy the Vampire Slayer Lesbian Vampire Killers
The Thirst My Best Friend Is a Vampire Remember me...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blood Ties îmi place cel mai mult...
Merită urmărit!
îţi recomand şi cărţile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cările au titlul "Cărţile sângelui" şi-s scrise de Tanya Huff...

| zambetultau a răspuns:

The vampire diaries. astept fundita

Răspuns utilizator avertizat
| PuiDeMelc a răspuns:

True Blood - chiar daca n-o sa ti se para superb de la inceput, iti garantez ca il vei savura; tot cu vampiri, cu dragoste, cu intrigi amoroase, actiune...