| DewDh a întrebat:

Heiiiii. Am vazut mai de mult un film pe HBO. Era vorba despre o tipa care a mers sa investigheze un lac plin de sange. Stiu ca a mers undeva la o casa, unde pe o usa era insemnata o secera taiata cu 2 linii. Dupa a intalnit o fetita pe care parintii ei au vrut sa o ucida din cauza unui mit, cum ca al 2 lea copil este fiul diavolului, sau ceva de genul. Pana la urma s.a dovedid ca nu era asa si ca de fapt avea nu stiu ce legatura cu Iisus. Din cauza fetitei aleia se intamplau cate chestii ciudate in acel sat. Cred ca filmul era thriller. Sper sa intelegeti cat de cat ce am scris aici si sa stiti depre ce film e vorba.

Răspuns Câştigător
| sety a răspuns:

Buna!
filmul este: cele 10 semne rele
http://www.cinemagia.ro/filme/the-reaping-zece-semne-rele-13371/