| AnnaAstery a întrebat:

BUNA! Care le are cu filmele? Am vazut cam acum un an un film extraordinar si mor de ciuda ca nu mai stiu cum se numeste. Era vorba despre o fetita care de mica a observat ca are niste puteri ciudate ( putea muta lucruri). A fost abandonata si apoi a fost infiata de matusa ei care avea un iubit (care era de fapt demon) si o vroia pe fetita. Dar nu se putea atinge de ea ca era de fapt inger.Si fetitei ii placea sa mearga la o biserica unde mergea cu mama ei naturala. iar in final scapa dintr-o cladire in flacari..sau asa ceva. Ii suna cuiva cunoscut? As da orice sa imi amintesc cum se numeste filmul.dar nu mai stiu. FUNDA! (ps. fara raspunsuri idioate si multumesc anticipat)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar putea fi Bless the Child? Mie asa mi se pare dupa poveste.

| AnnaAstery explică (pentru anonim_4396):

DA! Vai iti multumesc mult! :*:*:*:*:*:*

1 răspuns: