| KatherineVonDrachenberg a întrebat:

Heiiiii
faceti-mi si mie un top 5 al actorilor sau actritelor voastre preferate
happy

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Angelina Jolie
Penelope Cruz
Sandra Bullock
Nicole Kidman
Natalie Portman

13 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

1.Patrick Dempsey
2.Ian Somerhalder
3.Peter Facinelli
4.Chace Crawford
5.Penn Badgley
6.Ed Westwick
7. Leighton Meester
8.Nina Dobrev!
5.

| mgtow a răspuns:

Arnold schwarzenegger, silvester stalonne, eddye murphy, john smith, brandon lee.

| Minks a răspuns:

1. Emma Watson.
2. Christopher Eccleston (pentru rolul din Doctor Who)
3. Jim Carrey
4. Eva Longoria
5. Lilly Sobieski

* pentru ultimele 3 locuri ordinea poate sa varieze in functie de starea pe care o am cand urmaresc filmele in care apar.

| PredatoR a răspuns:

Arnold Schwarzenegger
Angelina Jolie
Sylvester Stallone
Jim Carrey
Van Damme

| RoxxuInna a răspuns:

1. Robert Pattinson
2. Kristen Stewart
3. Taylor Lutner
3. Ashley Greene
4. Restul actorilor din Twilight

| sweet2dream a răspuns:

Am o multime de actori preferati, totusi topul meu ar arata asa:1.kim hyun joong, 2. jung so min, 3.si sung, 4. you won lee, 5.ha si won.

| Paywa a răspuns:

1amanda bynes
2Reese Witherspoon
3 Mandy Moore
4Shane West
5Julia Roberts

| denismaria92 a răspuns:

1. Johnny Depp
2. Kate Walsh(Din Grey's Anatomy)
3. Jared Padaleki
4. Jensen Ackles
5. Denise Richards

| Caroline07Forbes a răspuns:

Imi plac multi actori. Dar daca as face un sondaj, ar fi un sondaj as alege asa: 1) Natalie Portman.2)Bonnie Wright.3)Mackenzie Foy.4)Annasophia Robb.5)Kristen Stewart

| OneStory a răspuns:

1. Ian Somerhalder (Damon Salvatore)
2. Nina Dobrev (Elena Gilbert)
3. Paul Wesley (Stefan Salvatore)
4. Ashley Greene (Alice Cullen)
5. Robert Pattinson (Edward Cullen)
6. Kristen Stewart (Bella Swan)
7. Kellan Lutz (Emmett Cullen)
8. Michael Trevino (Tyler Lockwood) si multi altiihee heelove struck

| Clauvdgg a răspuns:

Jensen Ackles
Ian Somerhalder
Chace Crawford
Katie Cassidy
Nina Dobrev
etcccc

| Elenika a răspuns:

Sincera sa fiu, nu pot face un TOP al actorilor preferati.sunt multi care imi plac, o sa-ti scriu cativa aici:Jim Carrey,Adam Sandler,Zack Galifianakis, Marlon Wayans, John Corbett, Richard Gere, Bradley Cooper, Seth Rogen, Ice Cube, si multi altii :d

Si dintre actrite.imi plac:Toni Collette,Sandra Bullock,Anne Hathaway,Rosemarie Dewitt, Hilarry Duff, Anna Sophia Rob, Katherine Heigl, Brie Larson etc. happy

| sonya_5952 a răspuns:

AlPacino
Richard Geere
Anthony Hopkins
Catherine Zeta Jones- mai mult pentru fizic decat pentru prestatii, recunosc.
Denzel Washington
Will Smith
Sharon Stone
si ar mai fi ...scz pentru eventuale greseli de scriere ale numelorwinking