| Anonimous071196 a întrebat:

Hello! Ajutati-ma!
Tocmai am văzut un trailer si bineînțeles nu am reușit sa vad cum se numea filmul.
Este vb de un băiețel care a fost luat de un râu, de curenți.Parintii lui l-au declarat mort.
El s-a trezit undeva înconjurat de chinezi.Au facut tot posibilul ca el sa ajungă acasă doar ca parintii lui au spus ca el a murit în urma cu 32 de ani.Atat am vazut.Plssss....ajutați-mă!
Pare asa de interesant

9 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Era documentar? Fiindca subiectul unui film, așa cum il descrii tu, cu toate amanuntele necesare, nu cred că exista. Poate doar un documentar să se fi realizat, după o intamplare reala.
https://www.youtube.com/watch?v=U0aPl8pAOpE

Ar trebui să spui pe ce post TV a fost transmis, și in ce perioada, fiindcă contează, daca vrei să fii ajutat(a) Și daca era film asiatic.

| Catrice a răspuns:

Ai istoric, cauți numele, vezi păreri.

| Anonimous071196 explică (pentru Catrice):

Istoric la? La tv?

| Catrice a răspuns (pentru Anonimous071196):

1. Nu ai zis ca l-ai văzut la tv.
2. Te mai uiți pe postul ala pana il vezi.

| Anonimous071196 explică (pentru Catrice):

Asta am facut, insa nu il mai difuzeaza. happy
Nu cred ca e asa deranjant ca am intrebat aici sperand sa primesc ajutor. happy

| Catrice a răspuns (pentru Anonimous071196):

Nici n-ai zis ce post era, da' in fine.

| Anonimous071196 explică (pentru Catrice):

Nu știu cara relevanta are asta. Ma repet, m-am gandit ca cineva l-a vazut deja online sau pe tv si ma poate ajuta cu numele, atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arată-ne trailer-ul dacă îl mai ai, să ne dăm noi seama despre ce film e vorba.

| Anonimous071196 explică (pentru anonim_4396):

A fost dat pe tv si l-am vazut fugitiv