| Maria2901 a întrebat:

Hello! CAnd incepe bona mea e un vampir pe disney channel, e o melodie misto din filmul dusk 3(unnibbiten). Cum se numesthe melodia?

Răspuns Câştigător
| LunaAlbastra a răspuns:

The girl next door

11 răspunsuri:
| mona01 a răspuns:

Bona mea e un vampir incepe sambata si duminica.Sambata de obicei sunt episoade noi, dar acum nu stiu ce au si le dau pe alea mai vechi. Duminica de obicei sunt alte episoade dar nu noi.Nu stiu sincer cum se numeste melodia. FUNDA?

| MagazinulcCora a răspuns:

Hello.

Melodia se numeste

She s the Girl Next Door

Iar link-ul il ai aici :

http://www.youtube.com/watch?v=981-CeFF1Hw

=3
Fundiță?
Te rog; o3

| shippuden a răspuns:

Habar n-am, si oricum serialul e pentru copii mici, nu exista vampirilaughing

| Maria2901 explică (pentru shippuden):

Stiu...ca nu exista...Dar mie imi place serialul!

| Marisssolll a răspuns (pentru shippuden):

Am o intrebare pentru tine : Tu te uiti la filme de groaza, cu vampiri, cu monstri, si alte chesti d'astea? Cred ca da, si na', acum daca gandim logic, nici ele nu exista happy, si nu sunt pentru copii mici, si nici pentru cei mari. Eu nu ma uit la acest serial, da' nu pentru ca "este pentru copii mici " ci pentru ca nu am timp, si cate odata mai uit de el happy.

| shippuden a răspuns (pentru Marisssolll):

Da stiu,normal ca mai ma uit la filme de groaza, dar asta cei, nu sperie niciun copil de 5 ani,cica de groaza, si mai vine cu titlu asta de,, bona" ce inseamna dadaca pentru copii(in special cei mici) asa ca e de tot rahatu serialu doar cand ii vad titlu nu mai am nevoie si sa sil vad

| Marisssolll a răspuns (pentru shippuden):

Ma sincera sa fiu, cred ca sperie un copil mic de 5 ani laughing [ ex: verisorul meu laughing ]. Da, dar am mai vazut eu filme de groaza care se numesc, ceva gen : Little girl. Bona ei era o nebuna, o criminala, a omorat-o, iar copila de atunci ii face viata un calvar, bine stii cu momente d'astea x_x. Bine, acum sincera sa fiu Bona mea e un vampir nu suna chiar atat de infricosator, de aceea este pe Disney, dar unora le plac astfel de seriale. thinking Nu stiu ce sa mai zic, in fine oh go on. Deja am lungit vorba laughing.

| Maria2901 explică (pentru Marisssolll):

Eu ma uit pentru ca imi place si nu pentru ca e de groaza! Ai o problema cu asta?

| Marisssolll a răspuns (pentru Maria2901):

Nu, nu am nicio problema, si nu comentam pentru tine happy. Am zis doar ca nu este de groaza happy. Ce, am spus altceva, am spus cumva sa nu mai te uiti pentru ca nu e de groaza, si eu nu stiu?! straight face

| Maria2901 explică (pentru Marisssolll):

Si dc vb in numele mew?

| Marisssolll a răspuns:

Bona mea e un vampir-Girl Next Door. Fundita; o 3.