| NicolleRain a întrebat:

Hello!

De ceva timp am început să urmăresc filme pentru adolescenţi şi chiar mă atrag. Îmi puteţi sugera nişte filme de genul: băiat rău + fată cuminte = love? Am văzut deja A walk to remember şi Tres metros sobre el cielo (+Tengo ganas de ti).

Mulţumesc anticipat happy [Bineînţeles, acord faimoasa fundiţă].

3 răspunsuri:
| roxy99roxana a răspuns:

The vampire diaries este un serial dar e foarte bun doarca va trebui sa astepti putin acasta combinatie

| OoAleeoO a răspuns:

Mean Girls 1
Mean Girls 2
A Cinderella Story
Greta
The Last Song
LoL

| gyzmoos a răspuns:

Easy A - Păcătoasa (2010)
http://filmeaz13.blogspot.ro/2013/06/easy-2010-film-online.html

Este un film cu adolescenţi comedie :)
vizionare placuta