| LoveMcDreamy a întrebat:

Hello! Este adevarat ca patrick dempsey si ellen pompeo nu o sa mai joace in Grey's Anatomy? Dar ei au fost impreuna macar(in viata reala)?

Răspuns Câştigător
| ands a răspuns:

Eu credeam ca s-au cam terminat filmarile pentru Grey's Anatomy...si din cate stiu, cei doi nu au format un cuplu in afara platourilor, din pacate!sad

3 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Patrick a anuntat ca mai semneaza pe inca un an pentruGrey's, iar Ellen nu paraseste nici ea.nu,nu au fost impreuna chiar daca mi-ar place.dar Patrick are 3 copii iar Ellen o fetita

| ands a răspuns:

In prezent, eu il urmaresc difuzat pe TVR1 de duminica pana joi, doua episoade de la ora 23:00...ei difuzeaza cate sezoane au preluathappy

| LoveMcDreamy explică:

Dar sa stii ca se filmeaza pentru. sezonul 8! si am citit ca ei nu o sa mai joace daca va mai fi si sezonul 9, 10, etc!