| εмiLч97 a întrebat:

Hello happy
Sunt fan HP(Harry Potter), si sunt din Braila. As vrea sa imi iau pentru inceput prima carte. Cine e din Braila puteti sa imi spuneti de unde as putea sa imi iau primul si al doilea volum din Harry Potter?(magazine din Braila-Galati). Funda puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Buna.eu sunt din Braila happy
sigur le gasesti la Carrefour.

| AlabalaAnonim a răspuns:

'Seara...
Daca vrei neaparat cartea nu te pot ajuta.
Dar iti pot spune ca le gasesti si pe net (adica le citesti in browser sau le downloadezi)

| TheVampireDiaries a răspuns:

Nu sunt din Braila dar stiu ca o poti comanda pe net.Sau in librarii sau mai bine de pe net totusi

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Eu sunt din Braila.AI putea sa te duci la mai multe librarii (din piata mare) si sa intrebi de aceste volume,sau, ai putea, sa te duci la o biblioteca si sa le imprumuti eventual sa le cumperi.

| catakriss a răspuns:

De ce nu incerci sa iti faci comanda pe net, la o librarie online? Preturile nu difera de cele din librarii si ridici cartea de la posta.