| Erika120192 a întrebat:

Hello TPUbatting eyelashes
Am cateva vesti despre NINI :
1.Il baga doar lunea si vinerea (mai bine asa decat deloc straight face )
2. Face pauza ca este la jumatea serialului sau s-a terminat sezonul (am auzit ca vreo saptamana. sau doua )
3. Cel mai rau ar fi ca lau anulat crying phbbbbt

Deci : Sa speram ca se va intampla ceva bun. Cel mai bine ar fi sa fim optimisti happy
Poate il va da din nou happy

IUBESC NINI love struck

4 răspunsuri:
| Daysee a răspuns:

Superr mai bine' luni sh vineri dek' deloc:X:X.Las' ca'i bine:X:X:X.Mzz mult:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, ToXxiq! Merci mult pentru tot ce mi-ai spus despre NINi! Si mie imi place fff mult... PWP

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi plack la nebunie s hi eram cam trista ca nu il mai arata credeam ca nu il mai dau pe disney mersi ca mai imformat:* parca era mai bine in fiecare zi sad dar mai bine asa decat de loc cu drag cristynutza... scuze ca tripit pe anonim dar nu merhge sa trimit pe contstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi e vineri urrra