| Iuliiikkk a întrebat:

De ce nu mai da Nini? s-a terminat sezonul? s-au nu mai da deloc? FunDA + Vot

15 răspunsuri:
| just4you a răspuns:

Nu e adev ce a spus disw daca vrei sa te convingi uite programul http://tv.acasa.ro/program_Disney_Channel_--p18.html o sa reinceapa curand din cate am auzit;)

| disw a răspuns:

Incepe tot la 21:25 numai ca acum incepe luni si vinerihappy
sper ca te-am ajutat
pa-pa
pup

| Naspa6969 a răspuns:

Nu, nu s-a terminat. A luat o pauza ca sa mai faca alte seriale o sa incepa Luni si o sa se termine Vineri. In weekend sunt doar 2 seriale care se reiau big grin. Sper ca te-am ajutat :*.

| Unsmilecucireasadeasupra a răspuns:

Si eu am vazut ca nu mai da de 3 seri, dar stai calma ca in curand o sa dea din nou, iar cat despre sfarsitul sezonului nici pomeneala! Serialul asta are 128 de episoade si noi am ajuns de abia la jumatate, nici nu aveau cum sa il lase asa pe jumatate terminat si sa il aduca asa pe piatawinking. Stati toti calmi ca singurul motiv pentru care nu au mai dat o fi o mica problema tehnica, sau vor sa mai dea si altceva. Rasuflati usurati si va pup:*happy!

| dulcica97 a răspuns:

Nini incepe in ficare seara de la 21:25 se termina 22:15 de luni pana joi au fost 2 sezoane dar s-au terminat.Deci acum nici a luat-o de la inceput cu episoadele si le mai da si noaptea reluare

| Mimishor_5910 a răspuns:

Se da filmul dar se da seara la 21:25 doar luni aratabig grin

| Cristiano13 a răspuns:

Ma uitam si eu pe DISNEY nu?
am vazut ca nu mai da da cred ca o sal porneasca in curand!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai da nini fiindca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca mai da nini. nu a mai dat de vreo saptamana, dar cred ca au ajuns la jumatatea episoadelor si fac si ei o pauza. o sa inceapa luni cred.eu ma uitam in fiecare seara.si eu sunt cam trista. sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A trecut luni si ...nik, pai il mai da sau nu? daca-s fraieri sa nu-l mai dea, dar avea o audientza mare.A da, si inca ceva kristinutza, nu cred ca florencia a intrebat : cui nu ii place nini? tinetzi parerile pentru tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe in martie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este in caca matii

| andreeafrumoasa a răspuns:

Nini este luni si vineri la ora 12 seara!

| sary_3706 a răspuns:

Nici eu nu stiu. sper sa nu se fi terminat...imi placea atat de mult eu nu pot trai fara nini.

| Celina_6029 a răspuns:

Va incepe in martie! stai linistita