| lavynyutza11 a întrebat:

Hello TPU! happy De foarte mult timp nu am mai vazut un film frumos care merita vazut... o comedie la care sa rad cu lacrimi de exemplu...imi puteti sugera cateva?batting eyelashes Funda big grin Thanks! happy

4 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

M.A.S.H, Scary movie, American pie... si cam atat ce-s comedii, celalalte-s americanisme obosite.

| SoJustMeAndU a răspuns:

Poti opta pentru seria de filme "American pie"(crede-ma nu te vei mai satura)

| Ddeliaa a răspuns:

Oameni mari si fara minte happy

| 4991 a răspuns:

Buna...nu stiu ce preferi dar iti pot spune cateva comedii la care chiar am ras : Dorm Daze, Dumb & Dumber, Rat Race, poate American Pie(in caz ca nu le-ai vazut; mie nu mi se pare chiar atat de bun)...
Ceva ce merita vazut dupa parerea mea ar fi King Kong(drama), A Walk To Remember(romantic), sau daca iti place actiunea Banlieue 13.