| Animeforlifee9921 a întrebat:

Hello. Voua ce seriale sau filme va plac? Mie imi place Wednesday si am vazut ca e popular si M3gan. Nu l-am vazut,dar arata interesant, mai ales dansul ei. Imi place si dansul lui Wednesday, e super iconic

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai e careva caruia nu ii pace dansul ala dupa ce s-a umplut tiktok si Instagram?

recomand Manifest. Foarte bun serialul.

| Smolbean a răspuns:

În general filmele/serialele tip documentar, sau cu crimelaughing
Breaking bad face oarecum excepție, îl recomand oricând

| Anonimus24061 a răspuns:

Hello! Filmele mele preferate sunt cele Horror am vizionat si serialul wednesday este minunat dansul ei este foarte comic.iti pot recomanda un fil Horror "The Nun" un fil destul de Horror a fost filmat in România are pozestea legata de un spirit rau mai exact un demon numit " "Valah" nu sunt sigur daca am scris corect numele demonului, sa ai o zi buna succes sa vizionezi filme si seriale