| FaraNumePls a întrebat:

Voua ce seriale va plac?

18 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

In general cele istorice sau cu povesti din trecut The Crown, The Tudors, The White Queen, Da Vinci's Demons, Spartacus, Vikings, The Reign, Victoria, War&Peace, Outlander, Game of Thrones

| GoldenZenith a răspuns:

Anatomia lui Grey.
Mi-au mai plăcut Breaking Vad, Dr. House, Lie to Me, The Mentalist.

| deeeaqq a răspuns:

13 reasons why
Lie To Me
Riverdale
AHS, TVD și The 100

a stai, trebuia să zic și Prison Break.

| FaraNumePls explică (pentru deeeaqq):

Și mie îmi plac serialele astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bahar

| FaraNumePls explică (pentru anonim_4396):

Și eu ma uit la Bahar happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru FaraNumePls):

Yay, mai e putin si incepe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

House MD, Mr. Robot, Westworld, Person of interest, Hannibal.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Doctor Who, Sherlock, Legends of Tomorrow.

| JustBlackNoGrey a răspuns:

Seria de filme Underworld se pune? Filmarile sunt realizate destul de bine in ciuda faptului ca povestea in sine cam scartaie, dar efectele speciale + actorii chiar fac diferenta!

Masters of Horror - http://www.cinemagia.ro/filme/masters-of-horror-creatura-17143/
are 2 sezoane cu filme independente ce au un lucru in comun : genul horror

Les revenants (2012) - http://www.cinemagia.ro/filme/les-revenants-590098/ nu e un serial greoi si nu are nici foarte multe episoade, dar nici prea putine. e un serial deosebit, pot zice, cu idei originale pentru ca nu le-am mai vazut nicaieri, asa ca nu e un serial previzibil

And last but certainly not least : Penny Dreadful - http://www.cinemagia.ro/filme/penny-dreadful-590331/
e un serial horror foarte frumos si relaxant cu 3 sezoane.

| TheSpell a răspuns:

White Collar, Pretty Little Liars, Gossip Girl, Riverdale, Gypsy. Am văzut și TVD dar nu mi s-a părut nu știu ce.

| cami1626 a răspuns:

Game of Thrones
Shadowhunters
Supernatural
Once Upon A Time
Gossip Girl
Pretty Little Liars
The Originals
Blacklist
Riverdale
Teen Wolf
Arrow

| FaraNumePls explică (pentru cami1626):

Ai enumerat serialele mele preferate

| silvya1 a răspuns:

Geniul: Einstein

| Elena888 a răspuns:

Game of thrones, preacher, american gods.

| robertdanis a răspuns:

Teen Wolf, trebuie sa lanseze sezonul 6

| TeylorMemsonFan a răspuns:

Riverdale, Gossip Girl, Hawaii 5.0