| HappyyEndingg a întrebat:

Helloo. Cei care se uita la Gossip Girl, sau care o citit cartile, imi ziceti, va rog, daca Serena si Nate raman. impreuna? La The End? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| TheBlackCatLifestyle a răspuns:

Din cate imi amintesc eu Nate fuge din NY si le lasa balta pe amandoua.

| TheBlackCatLifestyle a răspuns:

Scuze,acum vad ca ai spus ori, ori.In carte Nate fuge cu iachtul tatalui sau si le lasa balta pe Blair si Serena fix inainte sa plece la Yale.

Inserial e mult mai complicat.E o vreme cu amandoua, apoi se cupreaza cu Jenny, Vaness si multe altele.Iti recomand sa vezi serialul. Difera foarte mult de carti,e mai bun,cartile sunt o porcarie, mai ales ca in ele Chuck e gay, iar Blair se indragosteste de fratele Serenei, Erik, care in film e gay.E complicat. Cert e ca Nate ramane doar prieten cu Serena.