| Muppet a întrebat:

Help! Puteti sa imi dati si mie filme de actiune/thriller mai noi (2014 sau chiar 2013)? As vrea filme mai bune, care merita vazute!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Captain Phillips (2013),Lone Survivor (2013),Homefront (2013),Prisoners (2013),Escape Plan (2013),Now You See Me (2013) foarte bun, le-am vazut toate, nu-s paste copy, si mai sunt atatea in 2013 dar nu fac romane aici, oricum si astea sunt bune

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca mai vrei lasa mesaj aici si iti mai las, daca leai vazut pe cele care ti le-am dat deja

5 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

300: Rise of an Empire
Need for Speed
Divergent
Sabotage
Non-Stop

FUNDA?

| Carmen27 a răspuns:

Incearca seria Saw, sunt mai vechi dar sunt bune, si tot mai veche dar foarte buna e seria A nightmare of Elm's street si de asemenea Final Destination.

| Muppet explică (pentru Carmen27):

Le-am vazut. Multumesc oricum :*

| alexiageorgiana1995 a răspuns:

Ar fi daca-ti place actiunea si... istoria, "Legenda lui Hercules", sau unul mai mult Sf "Divergent". Sper sa te fi ajutat...

Întrebări recente