| KdyL a întrebat:

Hemlock Grove sau Teen Wolf? Care va place mai mult?

4 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Teen Wolf e jalnic, actorii isi interpreteaza rolurile deplorabil. Nu am urmarit Hemlock Grove, dar sigur e mai reusit decat gainatul ala cu varcolaci.

| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove

| Λησηумσцѕ a răspuns:

Teen Wolf este un serial cu drama dupa parerea mea, si bine inteles SF, fantezie, un serial care se incadreaza in aceeasi categorie cu celebrul serial The Vampire Diaries.
Atmosfera serialului este asemanatoare intr-o oarecare masura cu The Vampire Diaries, prin cadrul natural dar si modul de desfasurare al evenimentelor.
Hemlock Grove este si el un serial bun dar tot Teen Wolf este mai palpitant.
Ps: Alege Teen Wolf
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!

| MashaShishkin a răspuns:

Teen Wolf ^^